WDF World Cup Women Teams Editions:

WDF World Cup Women Teams 2019 - Groepsfase

Groep A

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
United States Verenigde Staten
5 5 0 45 17 28
2
Ireland Republic Ierland
5 4 1 40 28 12
3
Netherlands Nederland
5 3 2 40 31 9
4
Finland Finland
5 2 3 33 33 0
5
Latvia Latvia
5 1 4 26 43 -17
6
Estonia Estonia
5 0 5 13 45 -32

Uitslagen van Groep A

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Netherlands Nederland
9
9 - 0
Estonia Estonia
0
10/10/2019
Netherlands Nederland
9
9 - 5
Latvia Latvia
5
10/10/2019
Netherlands Nederland
7
7 - 9
United States Verenigde Staten
9
10/10/2019
Netherlands Nederland
6
6 - 9
Ireland Republic Ierland
9
10/10/2019
Netherlands Nederland
9
9 - 8
Finland Finland
8
10/10/2019
Estonia Estonia
7
7 - 9
Latvia Latvia
9
10/10/2019
Estonia Estonia
3
3 - 9
United States Verenigde Staten
9
10/10/2019
Estonia Estonia
1
1 - 9
Ireland Republic Ierland
9
10/10/2019
Estonia Estonia
2
2 - 9
Finland Finland
9
10/10/2019
Latvia Latvia
1
1 - 9
United States Verenigde Staten
9
10/10/2019
Latvia Latvia
7
7 - 9
Ireland Republic Ierland
9
10/10/2019
Latvia Latvia
4
4 - 9
Finland Finland
9
10/10/2019
United States Verenigde Staten
9
9 - 4
Ireland Republic Ierland
4
10/10/2019
United States Verenigde Staten
9
9 - 2
Finland Finland
2
10/10/2019
Ireland Republic Ierland
9
9 - 5
Finland Finland
5

Groep B

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
Canada Canada
5 5 0 45 14 31
2
New Zealand Nieuw Zeeland
5 4 1 38 27 11
3
Hong Kong Hong Kong
5 2 3 30 32 -2
4
Greece Griekenland
5 2 3 34 38 -4
5
Denmark Denemarken
5 1 4 31 41 -10
6
Slovenia Slovenia
5 1 4 17 43 -26

Uitslagen van Groep B

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Slovenia Slovenia
5
5 - 9
Denmark Denemarken
9
10/10/2019
Slovenia Slovenia
9
9 - 7
Greece Griekenland
7
10/10/2019
Denmark Denemarken
8
8 - 9
Greece Griekenland
9
10/10/2019
Canada Canada
9
9 - 2
New Zealand Nieuw Zeeland
2
10/10/2019
Canada Canada
9
9 - 5
Hong Kong Hong Kong
5
10/10/2019
Canada Canada
9
9 - 0
Slovenia Slovenia
0
10/10/2019
Canada Canada
9
9 - 3
Denmark Denemarken
3
10/10/2019
Canada Canada
9
9 - 4
Greece Griekenland
4
10/10/2019
New Zealand Nieuw Zeeland
9
9 - 4
Hong Kong Hong Kong
4
10/10/2019
New Zealand Nieuw Zeeland
9
9 - 2
Slovenia Slovenia
2
10/10/2019
New Zealand Nieuw Zeeland
9
9 - 7
Denmark Denemarken
7
10/10/2019
New Zealand Nieuw Zeeland
9
9 - 5
Greece Griekenland
5
10/10/2019
Hong Kong Hong Kong
9
9 - 1
Slovenia Slovenia
1
10/10/2019
Hong Kong Hong Kong
9
9 - 4
Denmark Denemarken
4
10/10/2019
Hong Kong Hong Kong
3
3 - 9
Greece Griekenland
9

Groep C

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
England Engeland
5 5 0 45 11 34
2
Russia Rusland
5 4 1 39 33 6
3
Turkey Turkey
5 3 2 35 26 9
4
Germany Duitsland
5 2 3 34 34 0
5
Italy Italië
5 1 4 19 42 -23
6
Luxembourg Luxembourg
5 0 5 19 45 -26

Uitslagen van Groep C

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Russia Rusland
9
9 - 4
Italy Italië
4
10/10/2019
Russia Rusland
9
9 - 6
Luxembourg Luxembourg
6
10/10/2019
Russia Rusland
3
3 - 9
England Engeland
9
10/10/2019
Russia Rusland
9
9 - 8
Germany Duitsland
8
10/10/2019
Russia Rusland
9
9 - 6
Turkey Turkey
6
10/10/2019
Italy Italië
9
9 - 6
Luxembourg Luxembourg
6
10/10/2019
Italy Italië
0
0 - 9
England Engeland
9
10/10/2019
Italy Italië
6
6 - 9
Germany Duitsland
9
10/10/2019
Italy Italië
0
0 - 9
Turkey Turkey
9
10/10/2019
Luxembourg Luxembourg
3
3 - 9
England Engeland
9
10/10/2019
Luxembourg Luxembourg
1
1 - 9
Germany Duitsland
9
10/10/2019
Luxembourg Luxembourg
3
3 - 9
Turkey Turkey
9
10/10/2019
England Engeland
9
9 - 3
Germany Duitsland
3
10/10/2019
England Engeland
9
9 - 2
Turkey Turkey
2
10/10/2019
Germany Duitsland
5
5 - 9
Turkey Turkey
9

Groep D

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
Wales Wales
5 5 0 45 17 28
2
Japan Japan
5 4 1 42 24 18
3
Spain Spanje
5 3 2 39 33 6
4
Austria Oostenrijk
5 2 3 32 34 -2
5
Mongolia Mongolië
5 1 4 26 39 -13
6
Brazil Brazilië
5 0 5 8 45 -37

Uitslagen van Groep D

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Japan Japan
9
9 - 2
Mongolia Mongolië
2
10/10/2019
Japan Japan
9
9 - 7
Spain Spanje
7
10/10/2019
Japan Japan
6
6 - 9
Wales Wales
9
10/10/2019
Japan Japan
9
9 - 6
Austria Oostenrijk
6
10/10/2019
Mongolia Mongolië
7
7 - 9
Spain Spanje
9
10/10/2019
Mongolia Mongolië
1
1 - 9
Wales Wales
9
10/10/2019
Mongolia Mongolië
7
7 - 9
Austria Oostenrijk
9
10/10/2019
Mongolia Mongolië
9
9 - 3
Brazil Brazilië
3
10/10/2019
Spain Spanje
5
5 - 9
Wales Wales
9
10/10/2019
Spain Spanje
9
9 - 4
Austria Oostenrijk
4
10/10/2019
Spain Spanje
9
9 - 4
Brazil Brazilië
4
10/10/2019
Wales Wales
9
9 - 4
Austria Oostenrijk
4
10/10/2019
Wales Wales
9
9 - 1
Brazil Brazilië
1
10/10/2019
Austria Oostenrijk
9
9 - 0
Brazil Brazilië
0
10/10/2019
Japan Japan
9
9 - 0
Brazil Brazilië
0

Groep E

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
Australia Australië
4 4 0 36 17 19
2
Scotland Schotland
4 3 1 35 17 18
3
Hungary Hongarije
4 2 2 28 28 0
4
Iceland Iceland
4 1 3 15 35 -20
5
Catalonia Catalonia
4 0 4 19 36 -17

Uitslagen van Groep E

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Australia Australië
9
9 - 3
Catalonia Catalonia
3
10/10/2019
Australia Australië
9
9 - 8
Scotland Schotland
8
10/10/2019
Australia Australië
9
9 - 2
Iceland Iceland
2
10/10/2019
Australia Australië
9
9 - 4
Hungary Hongarije
4
10/10/2019
Catalonia Catalonia
0
0 - 9
Scotland Schotland
9
10/10/2019
Catalonia Catalonia
8
8 - 9
Iceland Iceland
9
10/10/2019
Catalonia Catalonia
8
8 - 9
Hungary Hongarije
9
10/10/2019
Scotland Schotland
9
9 - 2
Iceland Iceland
2
10/10/2019
Scotland Schotland
9
9 - 6
Hungary Hongarije
6
10/10/2019
Iceland Iceland
2
2 - 9
Hungary Hongarije
9

Groep F

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
Switzerland Zwitserland
5 4 1 43 14 29
2
Czech Republic Tsjechië
5 4 1 42 20 22
3
South Africa Zuid-Afrika
5 4 1 40 18 22
4
Jersey Jersey
5 2 3 23 38 -15
5
Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
5 1 4 15 43 -28
6
Egypt Egypt
5 0 5 15 45 -30

Uitslagen van Groep F

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Switzerland Zwitserland
9
9 - 0
Egypt Egypt
0
10/10/2019
Switzerland Zwitserland
9
9 - 1
Jersey Jersey
1
10/10/2019
Switzerland Zwitserland
7
7 - 9
Czech Republic Tsjechië
9
10/10/2019
Switzerland Zwitserland
9
9 - 4
South Africa Zuid-Afrika
4
10/10/2019
Egypt Egypt
7
7 - 9
Jersey Jersey
9
10/10/2019
Egypt Egypt
1
1 - 9
Czech Republic Tsjechië
9
10/10/2019
Egypt Egypt
0
0 - 9
South Africa Zuid-Afrika
9
10/10/2019
Egypt Egypt
7
7 - 9
Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
9
10/10/2019
Jersey Jersey
2
2 - 9
Czech Republic Tsjechië
9
10/10/2019
Jersey Jersey
2
2 - 9
South Africa Zuid-Afrika
9
10/10/2019
Jersey Jersey
9
9 - 4
Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
4
10/10/2019
Czech Republic Tsjechië
6
6 - 9
South Africa Zuid-Afrika
9
10/10/2019
Czech Republic Tsjechië
9
9 - 1
Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
1
10/10/2019
South Africa Zuid-Afrika
9
9 - 1
Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
1
10/10/2019
Switzerland Zwitserland
9
9 - 0
Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
0

Groep G

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
Norway Noorwegen
5 4 1 43 31 12
2
Korea Republic Zuid-Korea
5 4 1 42 35 7
3
Northern Ireland Noord-Ierland
5 3 2 41 33 8
4
France Frankrijk
5 2 3 34 36 -2
5
Lithuania Lithuania
5 2 3 35 41 -6
6
Isle of Man Isle of Man
5 0 5 26 45 -19

Uitslagen van Groep G

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Korea Republic Zuid-Korea
6
6 - 9
France Frankrijk
9
10/10/2019
Korea Republic Zuid-Korea
9
9 - 8
Northern Ireland Noord-Ierland
8
10/10/2019
Korea Republic Zuid-Korea
9
9 - 7
Isle of Man Isle of Man
7
10/10/2019
Korea Republic Zuid-Korea
9
9 - 7
Norway Noorwegen
7
10/10/2019
Korea Republic Zuid-Korea
9
9 - 4
Lithuania Lithuania
4
10/10/2019
France Frankrijk
5
5 - 9
Northern Ireland Noord-Ierland
9
10/10/2019
France Frankrijk
9
9 - 3
Isle of Man Isle of Man
3
10/10/2019
France Frankrijk
5
5 - 9
Norway Noorwegen
9
10/10/2019
France Frankrijk
6
6 - 9
Lithuania Lithuania
9
10/10/2019
Northern Ireland Noord-Ierland
9
9 - 3
Isle of Man Isle of Man
3
10/10/2019
Northern Ireland Noord-Ierland
6
6 - 9
Norway Noorwegen
9
10/10/2019
Northern Ireland Noord-Ierland
9
9 - 7
Lithuania Lithuania
7
10/10/2019
Isle of Man Isle of Man
5
5 - 9
Norway Noorwegen
9
10/10/2019
Isle of Man Isle of Man
8
8 - 9
Lithuania Lithuania
9
10/10/2019
Norway Noorwegen
9
9 - 6
Lithuania Lithuania
6

Groep H

Best of 17 legs
# Koppel Gesp. W V LV LT LS
1
Sweden Zweden
4 4 0 36 10 26
2
Ukraine Ukraine
4 3 1 28 25 3
3
Bulgaria Bulgaria
4 2 2 25 31 -6
4
Romania Romania
4 1 3 27 34 -7
5
Serbia Serbia
4 0 4 20 36 -16

Uitslagen van Groep H

Datum Koppel Uitslag Koppel
10/10/2019
Sweden Zweden
9
9 - 3
Serbia Serbia
3
10/10/2019
Sweden Zweden
9
9 - 3
Romania Romania
3
10/10/2019
Sweden Zweden
9
9 - 3
Bulgaria Bulgaria
3
10/10/2019
Sweden Zweden
9
9 - 1
Ukraine Ukraine
1
10/10/2019
Serbia Serbia
7
7 - 9
Romania Romania
9
10/10/2019
Serbia Serbia
5
5 - 9
Bulgaria Bulgaria
9
10/10/2019
Serbia Serbia
5
5 - 9
Ukraine Ukraine
9
10/10/2019
Romania Romania
8
8 - 9
Bulgaria Bulgaria
9
10/10/2019
Romania Romania
7
7 - 9
Ukraine Ukraine
9
10/10/2019
Bulgaria Bulgaria
4
4 - 9
Ukraine Ukraine
9